Tiger Woods možná půjde za týden domů z nemocnice

Tiger Woods možná půjde za týden domů z nemocnice

11 března, 2021 0 Od GolfMonitor Redakce

Tiger Woods, jak jistě všichni víte, měl autonehodu, při které si zranil nohy a musel na operaci, kde mu byla do nohy dána železná tyč. Přesto vše kolem golfu sleduje a dokonce si s mnoha profesionálními golfisty píše zprávy přes mobilní telefon nebo si s nimi telefonuje.

Dokonce na turnaji hráči udělali pro Tigera gesto a vyšli na hřiště v červeno černých barvách, což jsou oblíbené barvy Tigera Woodse na finálová kola. Ten z toho podle svých slov byl dojatý a ocenil, jak se snaží hráči ukázat, že na něj myslí.

O Tigerovi není příliš mnoho zpráv, které by mluvily o jeho stavu či jak probíhá jeho rekonvalescence, ale trochu o tom prozradil Rorry McIlroy, který v Tonight Show Jimmy Fallona, prozradil, že s Tigerem mluvil a snad již za týden by se Woods mohl dostat do domácí péče.

Rozhodně by mu pomohlo vidět celou jeho rodinu, děti a to mu také pomůže v rychlejším zotavení, než ležet v nemocnici. Tiger s McIlroyem mluvil i při tunaji Bay Hill, kde bohužel Rorry zahrál v posledním kole 76 úderů a spadl na dělenou desátkou příčku.

Budeme tak přát Tigerovi, aby se co nejdříve dostal do domácí péče a rychle se zotavil, abychom ho opět mohli vidět na grýnech. Rozhovor si prohlédněte celý na videu z Talk Show, která proběhla 10. 3. 2021

Přečíst nyní  Cafourek v Egyptě na 38. Místě