The Players vyhrál Justin Thomas

The Players vyhrál Justin Thomas

14 března, 2021 0 Od GolfMonitor Redakce

The Players vyhrál Justin Thomas

Justin thomas si došel v předposledním flightu pro vítězství na jednom z nejprestižnějších turnajů sezóny. Odměnu 2.7 milionů dolarů a tzv. pátý Major si domů veze s výsledkem -14 úderů.

Thomas zahrál skvěle druhou devítku, kde začal birdie, eagle, birdie a dokázal zahrát birdie i na 16. Jamce a dostal se o dva údery před ostatní hráče. Lee Westwood se celou druhou devítku potýkal s pískovými překážkami, které se mu nakonec staly osudnými. Na 16. Jamce zahrál lehce topnutý míč po dobrém odpalu a skončil zhruba 60 metrů od grýnu v písku těsně pod stromem. Odtamtud bohužel trefil další písek a nakonec to byl jen par. A následně na 17. Jamce zahrál trojpat a bylo v podstatě hotovo. Naštětí na poslední jamce zahrál birdie a skončil samostatný druhý.

Bryson Dechamebeau se trápil od začátku, ale nakonec díky eaglu na 16 jamce dokázal zahrát výsledek -12 a je s Harmanem na třetím místě. Na dalších místech skončili Paul Casey a Gooch. Do první desítky se vešli ještě skvělým výsledkem 66 úderů Charles Howell třetí a Conners.

Světová jednička Dustin Johnson skončil s výsledkem -1 na 48. Místě a zapsal si tak další cut. Zřejmě od The Players očekával více, ale i tak to byl dobrý výsledek.

Přečíst nyní  Camillio Villegas vede v Texasu. Mickelson hrál 10 ran