The Players 1. Kolo – Vede Garcia 65

The Players 1. Kolo – Vede Garcia 65

12 března, 2021 0 Od GolfMonitor Redakce

První kolo známého turnaje The Players se bohužel kvůli tmě nedohrálo. Celkem 21 hráčů ještě dnes ráno bude dohrávat svou rundu. S prvním kolem si nejlépe poradil Španěl Sergio Garcia,  který zahrál 65 úderů. Pouze jedno bogey, čtyři birdie a dva eagly.

Skvěle hrál také slovenský golfista Rorry Sabbatini, který sice pochází z JAR, ale na Slovensku se oženil a nyní ho reprezentuje. S výsledkem -4 je zatím na děleném 7. místě.

Za smolaře prvního kola můžeme považovat Byeong Hun Ana, který na ikonické 17. jamce zahrál druhý nejhorší výsledek historie a to celých 11 úderů. Čtyřikrát trefil vodní překážku a stal se tak smolařem kola. Stejně tak jako Kevin Na, který zde zahrál 8. Ten ovšem po dohraných 81 ranách odstoupil z turnaje.

Nedařilo se ani světové jedničce Dustinovi Johnsonovi, který zahrál +1 a je zatím na 60. pozici. Stejně tak se nedařilo Rorry McIlroyovi, který zahrál dokonce +7. Ten je navíc obhájce titulu a tak bohužel bude muset zahrát neuvěřitelný výsledek, aby se podíval do finálových kol.

Přečíst nyní  Konečně to vyšlo po 477 pokusech. British Masters pro Blanda