Proč hrajeme golf! Kvůli těmto úderům

Proč hrajeme golf! Kvůli těmto úderům

16 října, 2021 0 Od GolfMonitor Redakce

 

Někdy si říkáme jako každý golfista, proč vlastně tento sport tak milujeme. A odpověd vám dá vždy golf sám. Jelikož se každému někdy podaří zahrát úder, který vás vrátí do optimismu a vlije vám do žil novou motivaci pro trénink a pro hru.

Jeden takový úder zahrál například Abraham Ancer, který zahrál druhý úder na paru pět z 228 metrů přímo do jamky a připsal si Albatros. Polepšil si tak z dolních pozic na výsledkové listině až na 19. místo. Sice zatím není na prvních příčkách, ale kolikrát se vám za život stane, že zahrajete Albatros.

Druhým šťastlivcem týdne je Joaco Nieaman, který na první jamce 384 yardů par 4, zahrál svůj drive hluboko do stromů a musel s trestnou ranou dropovat zhruba 50 yardů na druhou jamku, aby vůbec mohl pokračovat ve hře. Jeho Caddy mu naměřil k jamce 105 yardů a Nieamen zahrál úder, kde ani neviděl grýn ani vlajku. K jeho velkému překvapení míček skončil v jamce. Tedy birdie i přes drop a trestný úder. Jeho spoluhráč na grýn jen křičel „its in the hole“! Podívejte se, co je možné v golfu zahrát.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour)

Přečíst nyní  Vítěz Masters a US Open jde do vězení!