Opilec Olesen vede na Kanárských ostrovech. Lieser neprošel cutem

Opilec Olesen vede na Kanárských ostrovech. Lieser neprošel cutem

23 dubna, 2021 0 Od GolfMonitor Redakce

Opilec Olesen vede na Kanárských ostrovech. Lieser neprošel cutem

Po tom co v loňském roce byl Dánský golfista Thorbjorn Olesen obviněn z výtržnictví, opilství a sexuálního napadení v letadle při letu z turnaje FedEx St. Jude, konečně hraje turnaje a dokonce velice dobře. Vede po druhém kole na turnaji Evropské tour Grand Canaria.

Tento Dánský hříšník měl zakázané starty na European Tour, přesto se nad ním vedení slitovalo a ještě před ukončením soudu může hrát. Hrál skvěle a ve druhém kole zahrál rekord hřiště 61 úderů a s výsledkem -14 vede o jednu ráno před ostatními. V druhém kole zahrál sedm birdie a jeden eagle. Skvělý výsledek na to, že dle svých slov v roce 2020 skoro rok nehrál a trápil se s problémy, které mu let z USA přiravil.

Bohužel turnaj již v posledních dvou kolech bude bez české účasti. Ondřej Lieser po slušném prvním kole za 67 -3 zahrál pouze 71 úderů ve druhém a o tři údery neprošel cutem. Hned na úvod prvního kola zahrál bogey na 11 jamce, když začínal z desítky a bohužel další bogey přišlo na 17. jamce. Sice dal birdie na 18. jamce ale i to nestačilo a Ondřej neprošel cutem.

foto pixabay.com

 

Výsledky můžete sledovat zde…

Přečíst nyní  Pozitivní myšlení při hře zlepší vaše výsledky navždy!