Neuvěřitelná golfová zahrada Marka Wahlberga. Porazí Abrahama Ancera z PGA Tour?

Neuvěřitelná golfová zahrada Marka Wahlberga. Porazí Abrahama Ancera z PGA Tour?

18 ledna, 2022 0 Od GolfMonitor Redakce

O Marku Wahlbergovi nemusíme asi moc dlouho mluvit. Je to jeden z nejlépe placených herců Hollywoodu a v posledních letech ho můžete vidět na obrazovkách celkem často. V mládí byl také zpěvákem a říkal si Marky Mark. Už od mládí byl velkým sportovcem, což dokazují také fotky, které zveřejňuje na sociálních sítích.

Ale dnes se podíváme na jeho zahradu, která je naprosto úchvatná. Není  sice  nijak slavným golfistou, ale je pro golf velmi zapálený..  Zřejmě proto má na zahradě neuvěřitelné golfové zázemí. Golfové grýny a bunkery lemují tenisový kurt a dokonce má i odpaliště, ze kterého lze hrát na grýn, jako na regulérní tříarové jamce. Zahrada se nachází uprostřed kaňonu, který obklopují keře a kameny. Proto také není jednoduché na více jak 110metrové jamce zasáhnout úzký grýn, který je obklopený třemi bunkery.

Soutěže, kterou sám pořádal ,nazval  „Mark Wahlberg vs. Abraham Ancer Par-3 Challenge“,  se zúčastnili tři lidé. On, Abraham Ancer a třetím do party byl jeho kamarád  Aron Marquez. Soutěž se samozřejmě konala na jeho úžasné zahradě a výsledek si můžete shlédnout na videu. (zdroj videa Golf.com)

 

 

Přečíst nyní  I světová jednička si chodí pro autogram