Masters 2022: Neuvěřitelná jízda Scottie Schefflera ve druhém kole

Masters 2022: Neuvěřitelná jízda Scottie Schefflera ve druhém kole

9 dubna, 2022 0 Od GolfMonitor Redakce

Druhé kolo turnaje Masters přineslo několik zajímavých situací. Většina diváků sledovala, jak bude hrát Tiger Woods. Tomu to na začátku kola moc nešlo a po prvních čtyřech jamkách byl již tři údery nad par. Ale nakonec se jeho hra zlepšila a na druhé devítce se mu podařilo zahrát několik birdie. S konečným výsledkem +1 je Woods na děleném 19. místě.

Přečíst nyní  U.S. Open bez Woodse, ale včetně rebelů! Zítra začíná U.S. Open 2022

O parádní úder se postaral Steward Cink, který zahrál na šestnácté jamce hole-in-one. Za celou historii turnaje, bylo již dvacáté čtvrté. Sice mu to nepomohlo k tomu aby prošel cutem, ale přesto to byl krásný zážitek. Navíc hole mu nosil jeho syn a o to byla radost větší. Podívejte se na skvělý úder na videu.

 

Ale největší pozornost na sebe nakonec strh zatím vedoucí hráč turnaje Scottie Scheffler, který hrál téměř dokonalé kolo. Působil při hře velice klidně a téměř nekazil údery. A když už nějaký úder zkazil, tak i přesto z toho dokázal vytěžit birdie. Takovou situaci zažil třeba na třinácté jamce, kde minul druhou ranou grýn o více jak dvacet metrů. Ale skvělou příhrou dokázal vykouzlit birdie.

Přečíst nyní  Justin Rose prožil kolo života na The Masters

Scheffler začal na první jamce bogey. Následně korigoval birdie na druhé jamce. Bohužel na trojce přišlo další bogey. Nic tak nenasvědčovalo, že se bude jednat o zvláštní kolo. Ale od té doby už neudělal žádnou chybu a přidal šest birdie. Výsledek 67 ho vynesl na průběžné první místo. Vede tak o neuvěřitelných pět úderů před hráči na druhém místě. Na jeho hru se můžete podívat na videu.