Golf radar: kdo může vyhrát The Players 2021

Golf radar: kdo může vyhrát The Players 2021

11 března, 2021 0 Od GolfMonitor Redakce

V golfu tipovat kdo vyhraje, je jako hledat jehlu v kupce sena. Ovšem i tak se vám pokusím udělat si představu, kdo by mohl vyhrát turnaj The Playes 2021, podle názoru odborníka. Samozřejmě v dnešní době má šanci asi každý kdo do turnaje nastoupí, protože golfová špička je velice široká a není slabých golfistů na turnajích PGA Tour.

 

Colim Morikawa: Kurz 18/1

Již loni zde předvedl, že je schopen na hřišti TPC Sawgrass zahrát skvělý výsledek. Na turnaji The Players je velice důležité přesně odpalovat a hlavně trefovat fairwaye.  Morikawa patří k těm nejpřesnějším hráčům na PGA Tour. Morikawa má za sebou v poslední době také velké vítězství, tak je možné že mu forma vydrží i na The Players

Hideki Matsuyama: Kurz 24/1

V lonském roce zahrál na tomto turnaji rekord hřiště 63 a byl ve vedení. Bohužel turnaj byl nakonec kvůli epidemii zrušen a tak nemohl pokračovat ve skvělých výsledcích. Matsuyama by tak mohl navázat na své loňské skóre a pokračovat ve skvělém výsledku.

Dustin Johnson: Kurz 12/1

Je otázkou jestli loňský vítěz FedEx Cupu dokáže zahrát i na tzv. pátém Majoru skvělý výsledek. Hřiště jak jsme řekli, je obtížné a vyžaduje přesnost úderů. Pokud by tak Johnson dokázal zkrotit svůj driver a trefoval správná místa, tak je žhavým kandidátem na vítězství.

Tony Finau: Kurz 31/1

Černý kůň celého startovního pole. Je to hráč, který nevyhrává, ale hraje opravdu skvělý golf. Dokáže přesně zasahovat odpaly a to mu může dát výhodu před ostatními. Je otázkou kdy přijde jeho první velké vítězství na PGA Tour. Proč by to tedy nemohlo být právě The Players.

Viktor Hovland: Kurz 22/1

Tento mladík se neustále zlepšuje a ukazuje golfovému světu, že se s ním musí počítat na předních příčkách. Viktor Hovland zahrál skvěle i minulý týden na Bay Hill a tak je předpoklad, že mu forma vydrží i na tento turnaj. Možná se také dočká velkého vítězství právě zde.

Přečíst nyní  AT&T Pebble Beach vyhrál Tom Hoge