Dominance Phila Mickelsona na Champions Tour

Dominance Phila Mickelsona na Champions Tour

11 října, 2021 0 Od GolfMonitor Redakce

 

Phil Mickelson není žádný žabař. Již po svém čtvrtém startu na seniorské tour, tedy Champions Tour zvítězil potřetí. To se povedlo před ním jen jednomu hráči v roce 2010 a tím byl Fred Couples.

Micklelson popsal své pocity a hru po vítězství na Constellation Furyk & Friends minulý týden, kde si podle jeho slov mohl dovolit udělat nějakou tu chybu a hrát agresivně. I když zahrál na páté jamce double bogey, tak se dokázal vrátit zpět do hry a zahrál v posledním kole 68 úderů.

Podle Mickelsona je na Champions Tour o něco lehčí hrát agresivně a má možnost udělat chybu při hře, kterou ještě svou agresivitou může napravit. Oproti PGA Tour, kde po double bogey vás mladé pušky sežerou za živa a nemáte šanci bojovat dál o dobré umístění.

Zřejmě má Mickelson na mysli, že jsou hřiště přeci jen o něco lehčí, kratší a pozice jamek nejsou na Champions Tour tak záludné jako na PGA Tour. Zatím tedy dominuje této tůře i možná díky rozdílu v talentu, kterým oplývá. Navíc dokázal i mezi mladými vyhrát Major, což ukazuje, že stále nepatří do starého železa.

 

Přečíst nyní  Jak efektivně trénovat golf na cvičné louce