Česko golfově propadá. Slovensko má naději na medaili.

Česko golfově propadá. Slovensko má naději na medaili.

30 července, 2021 0 Od GolfMonitor Redakce

 

Bohužel ani druhý den olympijského turnaje nepřinesl dobrý výsledek a český zástupce Ondřej Lieser je zatím na posledním místě s výsledkem +7 úderů, kdy po přerušení druhého kola po 10.jamce nastřílel do konce kola pět bogey a celkový výsledek 77 úderů ho řadí s prvním kolem 72 na zatím poslední šedesátou příčku startovního pole.

 

Ale naši sousedé jsou v naději na medaili, protože slovenský golfista původem z JAR hraje skvěle a dělí 11. příčku s výsledkem -6 úderů, kdy ztrácí jen dva údery na třetí místo. Šestinásobnému vítězi na PGA Tour se dařilo hlavně v závěru druhého kola, když na pěti jamkách nastřílel čtyři birdie a na výsledkové listině si velice polepšil.

“Měl jsem špatný začátek, v úvodu jsem se trápil. Naštěstí se mi podařilo se odreagovat. Výsledkem byly čtyři birdie na druhé devítce,” Potvrdil 45letý golfista své páteční vystoupení na olympijských hrách.

 

Ve vedení je zatím Xander Schauffele s výsledkem -11, kterého stíhá mexický golfista Carlos Ortiz s výsledkem -10. Bez nadějí nejsou ani Alex Norem či Hideki Matsuyama dělící třetí příčku s výsledkem -8

Výsledky můžete sledovat zde….

 

Přečíst nyní  Jan Cafourek jako jediný na Pro Golf Tour, po prvním kole 23. Místo