Camillio Villegas vede v Texasu. Mickelson hrál 10 ran

Camillio Villegas vede v Texasu. Mickelson hrál 10 ran

2 dubna, 2021 0 Od GolfMonitor Redakce

Před několika lety byl Camillio Villegas hvězdou na PGA Tour a zdálo se, že jen tak výsluní neopustí. Ovšem v jeho životě se stalo mnohé a rány osudu se snaží zmírnit i golfem. Po posledním vítězství v roce 2014 ho postihlo zranění se kterým bojoval a bohužel to nebylo to poslední co ho trápilo.

Loni mu zemřela teprve 22měsíční dcera na nádorové onemocnění a mnozí si už mysleli, že se ke golfu jen tak nevrátí. Naštěstí tentokrát zamířil do Texasu na Valero Open, kde po prvním kole vede s výsledkem -8 úderů.

Bohužel už méně se dařilo veteránovi Philu Mickelsonovi, který na poslední 18. Jamce připsal do své skórkarty neuvěřitelných 10 úderů. Dvakrát skončil ve vodě a díky tomu se propadl na samotné dno výsledkové listiny s výsledkem +7 úderů. Zahrál ve svém kole sice dvě birdie, ale také spoustu bogey. Cut, který je zatím na výsledku +1 je mu tak hodně vzdálený.

Po dlouhé době se také vedlo Američanovi Kevinu Stadlerovi, synovi slavného Graiga Stadlera, který byl hvězdou PGA Tour před pár desítkami let. Špatně nehrál na třetí pozici ani Jordan Spieth – 5.

Přečíst nyní  Na Majoru LPGA vede Tavatanakit. Nelly Korda útočí na TOP 10