Bryson Dechambeau jako youtuber. Behind the scene Vlog

Bryson Dechambeau jako youtuber. Behind the scene Vlog

6 prosince, 2021 0 Od GolfMonitor Redakce

 

Když se řekne Bryson Dechambeau, tak asi každému naskočí „ranař“. Dokonce na některých turnajích to vypadá, že může dělat s golfovým švihem co chce a prostě to funguje. Ale ne vždy to tak je. Na videu, které je ve Vlog-Video stylu, diskutuje se svým kamarádem Martinem  Borgmeierem  (mistrem v dlouhých drajvech), co zrovna objevil ve svém švihu.

Video ukazuje typického Brysona, který  běžně při tréninku analyzuje, diskutuje a přemýšlí, co by ještě mohl vylepšit. Také tričko, které má na sobě ukazuje na to, že Bryson je velký dříč. Mohli jsme vidět, že během turnajů trénuje klidně i za tmy, jako tomu bylo na U. S. Open.

Dle svých slov na videu “Yup, was it. Oh my god,” he says. “I just figured something out in my golf swing.” Něco objevil ve švihu a dokázal zahrát skvělý úder. Navíc je vidět, jak se snaží vysvětlit svému kolegovi při večerním tréninku v Dalasu, jak má fungovat zápěstí v momentě úderu a jaké je spojení zápěstí a přenosu váhy. Video, které je nahráno na účtu Brysona Dechambeau na Youtube se rozhodně vyplatí zhlédnout.

 


Foto youtube

Přečíst nyní  Dominance Phila Mickelsona na Champions Tour