Asi nejbizardnější golfový bag světa má Lieser!

Asi nejbizardnější golfový bag světa má Lieser!

19 dubna, 2021 0 Od GolfMonitor Redakce

Český golfoví profesionál Ondřej Lieser v poslední době budí rozruch na European Tour nejen svou hrou, která nás nesmírně těší, ale hlavně svým golfový bagem. Jeho hlavní sponzor je firma Golf Geum Technology, který vyrábí v Čechách golfové vozíky a bagy.

Tento golfový bag budí pozornost i zahraničních médii jako je golf.com nebo golfwrx.com, které již před nějakou dobou informovali o Lieserově bizardně vypadajícím golfovém bagu, jako o světové raritě.

Jedná se o golfový bag, který je tak trochu naruby a golfové hole jsou na venkovní straně, odkud je berete do ruky. Kapsy má tento bag na zadní straně. Tento bag se vyrábí tak aby se dala připojit kolečka, ale také se dal nosit na zádech.

¨

Jeho cena není nijak malá. Na webových stránkách firma nabízí základní verzi za necelých 140 tisíc korun a to opravdu není málo. Je to srovnatelné s nejluxusnější verzí vozíku od firmy JuCad. Cena také byla jednou z faktorů, která se fanouškům diskutujícím na sociálních sítích nelíbí na tomto bagu.

Podívejte se sami, jestli byste takový bag a vozík chtěli mít. Asi by vám jako ostatním vyvstala otázka, co se bude dít když zaprší. Ale i na to je tento bag podle Liesera připraven. Tak uvidíme až na nějakém tom turnaji zaprší abychom viděli bag v akci.

 

foto pixabay.com

Přečíst nyní  Dubai Desert Classic ovládl Viktor Hovland